Cariere

angajare campuscluj

Campuscluj.ro este mereu in cautare de tineri talentati ce vor sa lucreze intr-un colectiv tanar si intr-un domeniu fascinant asa cum este mediul online. Aplica pentru unul din joburile disponibile la site-ul nostru :

Consilier vanzari online

Cautam un coleg sau o colega care sa intruneasca urmatoarele cerinte :

Student sau absolvent
Sa vorbeasca fluent si corect gramatical
Aspect ingrijit (casual - business)
Fire deschisa si comunicativa
Orientat catre rezultat
Sa cunoasca la nivel basic excel si word

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati :

Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti pentru portalul www.campuscluj.ro
Intocmirea de rapoarte saptamanale privind activitatea desfasurata
Nu se cere experienta.
Se ofera training.

Beneficii :

Telefon + abonament RATUC
20% din orice contract incheiat
Bonusuri de performanta
Posibilitatea de angajare dupa 3 luni

Cv-urile insotite de poza se trimit pe adresa contact @ campuscluj.ro.

Vezi ofertele Eco Vera - producator Fose septice.

autonapoca.ro